електронні компоненти і системи

Зміст номеру за 2024

Обкладинка журналу

Корпуси для спеціалізованих ІМС

М. Мота

Особливості корпусів багатокристальних модулів
стр. 3

На сьогодні стандартні корпуси інтегральних мікросхем вже не задовольняють розробників кристалів. Поява багатокристальних мікросхем, мікросхем НВЧ, оптичних мікросхем викликало появу нових конструктивних рішень. Один з таких напрямків розглядається у цій статті.

П. О'брайен

Корпуси для фотонних ІМС та пристроїв             
стр. 6

Останніми роками фотонні або оптичні ІМС та пристрої фотоніки показують швидкий розвиток завдяки постійному зростанню попиту на високошвидкісну передачу даних, засоби зондування, медичні прилади, оборонні програми та інші. Оскільки фотонні інтегральні схеми стають все більш складними, проблема корпусів для таких ІМС стає все більш критичною. У цій статті розглянуто різні аспекти корпусів для інтегрованих фотонних пристроїв, включаючи волоконний зв’язок, лазерну та електронну інтеграцію, управління температурою та особливості проєктування таких засобів.

Технологічне обладнання

Настанова з інноваційних рішень компанії LPKF для створення прототипів електронної апаратури, частина 1             стр. 12

Настанова з інноваційних рішень компанії LPKF для створення власних прототипів електронної апаратури у лабораторних умовах із численними прикладами та поясненнями включно виробництво друкованих плат представлена у цій публікації.

Технології Інтернету речей

Дж. Ланнан

Технологія інтелектуальних будівель: розумний шлях зниження викидів парникових газів                   
стр. 20

У статті показано, як інноваційні технологічні платформи та програмні рішення сприяють кліматичним технологіям. Щоб зменшити викиди парникових газів, встановлюють сонячні панелі у будинках або використовують енергоефективні прилади на кухнях. Це позитивно впливає на навколишнє середовище та допомагає заощадити на рахунках за електроенергію. Але впровадження інтелектуальних будівельних технологій може не тільки допомогти підвищити енергоефективність, а й підвищити безпеку та скоротити викиди парникових газів.

С. Пімпалкар

Локалізація автономного мобільного робота за допомогою інерціального вимірювального вузла: нова технологія для точної навігації            
стр. 24

У статті розглянуто особливості використання сенсорів інерціального вимірювального вузла для локалізації положення автономних мобільних роботів та окреслено основні їх переваги.

Б. Боррес, К. Макатангей

Як забезпечити відповідність систем управління стандартам промислової функціональної безпеки за допомогою високоефективного супервізора напруги, частина 1                 
стр. 30

У статті показано як високоефективні супервізори дозволяють системам забезпечити відповідність стандарту функціональної безпеки IEC 61508.

В. Лаврентьєв, О. Вороненко

Пульсова діагностика та засоби візуалізації і обробки пульсової хвилі      
стр. 38

Пульсова діагностика застосовується для вимірювання насичення крові киснем, артеріального тиску та серцевого викиду, оцінки вегетативної функції, а також виявлення захворювань периферичних судин. Особливості та засоби цієї діагностики розглядаються у цій публікації.

В. Макаренко

Набір для розробки програмного забезпечення Raspberry Pi Pico           
стр. 44

У статті наведена коротка інформація про склад бібліотек Raspberry Pi Pico, призначених для використання як у невбудованих, так і в вбудованих системах Інтернету речей.

Полная версия статьи. [pdf, 1302116 b]

В. Макаренко

Raspberry Pi камера зі штучним інтелектом                                     
стр. 51

У статті наведена коротка інформація про 12-мегапіксельну камеру Raspberry Pi зі штучним інтелектом, побудовану на основі датчика зображення Sony IMX 500. Розглянуті основні характеристики камери та рекомендації по роботі з нею.

Полная версия статьи. [pdf, 1247164 b]

Моделювання електронних пристроїв

В. Макаренко

Безкоштовна програма моделювання аналогових та цифрових пристроїв QSPICE, частина 4    
стр. 60

У статті наведена коротка інформація про цифрові та аналого-цифрові елементи та правила роботи з ними  у безкоштовній програмі моделювання аналогових та цифрових пристроїв QSPICE від компанії Qorvo.

.

Полная версия статьи. [pdf, 361451 b]

Автомобильная электроника

Зміст журналу за 2024 рік       стр. 63


Полная версия статьи. [pdf, 293189 b]

  • EKiC - Масовий науково-технічний журнал
  • Засновник та видавець:
  • Науково-виробнича фірма VD MAIS
  • Редколегія журналу:
  • Романов В.О. - головний редактор
  • Давиденко В.О.
  • Макаренко В.В.
  • д-р Ілля Брондз (Norway)
  •         Прес-реліз | Карта сайту | Авторські права | ©2025 VD MAIS

    bigmir)net TOP 100